Aşk…

Yayınlandı: 04 Ocak 2013 / Uncategorized

Sakın bana aşktan bahsetme piç, aşkı tatalı yıllar oldu çünkü. Şimdi karşındakına hayranlık dolu gözlerle bakıpta aşık oldum deme. Hoşlanmışsındır, aklında bir boklar düşünmüşsündür o kişiyle ilgili ama aşık olmadın daha. Sakın kendini kanıtlamak için uğraşma. Inanmıyorum ulan, var mı ötesi.

Söle bakalım, aklından geçirdin mi, onun kaslı vücudunu, hayalinde dokundun mu tenine, dudaklarına, okşadın mı bedenini. Seviştin mi hiç bir kerecik bile olsa … şehvetinin peşinden gittin mi, orgazmdan bayılcak duruma geldin mi …

Sus lan, ne aşkından bahsediyorsun sen. Bakıp götünü nasıl sikdirdiğinin hayalini kuruyorsan eğer, ya da evire çevire sikiceğini hayal ediyorsansa senin aşkini sikiyim ben o zaman. Ne biçim aşk lan bu.

Hala iddia ediyor musun sevdiğine ? pekala, söle bakalım, günde kaç defa kendine küfrediyorsun aklından çıksın diye. Ya da kaç defa cehennemin dibine vuruyorsun kendini özlemin acısından. Söle lan, onun için vazgeçermisin önemli bir şeyden. Bana hayatımı bile veririm deme. Sikiyim hayatını amına koyduğumun piçi, hayatını vericeksense eğer, ne sikimin başına seviyorsun lan orospu. Ölüp siktir olup gidiceksense seviyorum demiceksin işte. Götün varsa dayancaksın, katlancaksın, sikilicek gelmişin geçmişin ama vazgeçmiceksin.

Ne o ? sustun sanki … sevgini mi düşünüyorsun ? nasıl sevdiğini mi, yoksa ne kadar sevdiğini mi ? hmm, asıl soruyu soriim mi ? hala sevdiğine inanıyor musun piç ?

Bakma lan öle melül melül. Eğme başını, nefret ederim yavşaklıklardan, tiksinirim ikiyüzlülerden. Sevmiyorsan söle lan sevmediğini.

Hea, eğer seviyorsansa, o zaman ne diye hala okuyorsun bu saçma yazıyı ? haydi siktir git bi hoş kelime söle sevdiğine …

En büyük saygısızlık içindeki ufacık saygımla …

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s